Відбулися засідання робочої групи та постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, будівництва, інфраструктури, транспорту, ЖКГ та комунальної власності Михайло-Коцюбинської селищної ради

Дата: 21.12.2020 16:28

Фото без опису21 грудня 2020 року  під головуванням Михайло-Коцюбинського селищного голови Ніни Ворох відбулося засідання робочої групи по формуванню селищного бюджету на 2021 рік. Учасники робочої групи -  заступники селищного голови, секретар ради, керуючий справами виконавчого комітету,  депутати  постійної комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, будівництва, інфраструктури, транспорту, ЖКГ та комунальної власності, старости, керівники відділів – розглянули  проєкт селищного бюджету на 2021 рік, проєкти регіональних програм. В ході обговорення були розглянуті всі пропозиції учасників  засідання та внесені зміни до проєктів рішень селищної ради.

Цього ж дня відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, будівництва, інфраструктури, транспорту, ЖКГ та комунальної власності. Провела  засідання  голова постійної комісії Тетяна Безлюдна. Розпочала роботу комісія з обрання заступника голови  та секретаря постійної комісії. Ними відповідно стали Артем Лалука та Ганна Афанасьєва. В ході засідання депутати опрацювали 27 проєктів рішень селищної ради, що вносяться на розгляд другого пленарного засідання другої позачергової сесії селищної ради восьмого скликання. Усі питання порядку денного комісії було повністю опрацьовано.