Михайло-Коцюбинська громада вітає!

Дата: 14.12.2020 07:35

Шановні ліквідатори!

Щорічно 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Ті, хто вважають 14 грудня своїм святом, вже давно називають цей день – Днем ліквідатора. Адже цей день не тільки свічка пам’яті на честь загиблих товаришів, а й визначна дата, що згуртувала людей перед лицем великої біди.

Нині ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Глибоко вдячні всім ліквідаторам наслідків найбільшої техногенної катастрофи, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

Бажаємо кожному з Вас, шановні ліквідатори, міцного здоров’я, терпіння, достатку у родинах, щастя та усіх благ. Нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років!

Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

З повагою, голова Михайло-Коцюбинської селищної ради Ніна Ворох