Вшанування пам`яті жертв Голодомору

Дата: 26.11.2020 15:02

ГОЛОДОМОР 1932-1933 рр. - страшна трагедія в історії нашої держави. Голодомор забрав мільйони людей.  Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам`ятати про них.

26 листопада, з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв Голодоморів в Україні у Михайло-Коцюбинській громаді відбулися поминальні заходи.

На знак скорботи за мільйонами співвітчизників, яких знищив людиноненависницький тоталітарний режим, біля пам’ятника жертвам Голодомору і політичних репресій відбувся жалобний захід, до якого долучилися представники Михайло-Коцюбинської селищної ради, працівники відділу освіти. молоді, спорту, культури і туризму  та усі небайдужі жителі селища.

Зі словами засудження акту геноциду українського народу,  до присутніх звернувся заступник селищного голови Віктор Єрема.

На завершення заходу заупокійну літію відправив настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці отець Сергій, а учасники заходу  поклали до підніжжя пам’ятника квіти та запалили свічки пам’яті.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму

М-Коцюбинської селищної ради