"Учитель року -2021" - номінація "Математика".
"Учитель року -2021" - номінація "Математика".
І зональний етап для педагогів М-Коцюбинської ОТГ та Кіптівської ОТГ організував відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму М-Коцюбинської селищної ради.
Конкурсанти змагалися в онлайн-форматі. Вони були і онлайн-теоретиками, і онлайн-практиками та демонстрували математичні майстер-класи.
Конкурсні випробування в онлайн-форматі підтвердили теоретичні знання педагогів, продемонстрували творчий підхід до проведення уроків, виявили компетентність у вмінні досягати результативності у вивченні надточної науки - математики.
Змагання є змагання. За підсумками - два переможця з однаковою кількістю балів. Приорітетним випробуванням, за умовами Конкурсу, був дистанційний урок. Журі впевнено віддало перевагу Кузьменко О. О., вчителю Ковпитського закладу освіти.
Лауреатом конкурсу стала молода вчителька Шибиринівської школи - Рогова Н. В.
Вдячні і учасникам конкурсу: Андреєвій О. В., вчителю Прогресівського ЗЗСО Кіптівської ОТГ, Найдьон С. М. вчителю Кархівського ЗЗСО та Чернишу О. С., вчителю Ведильцівського ЗЗСО.
Дякуємо відділу освіти Кіптівської ОТГ за співпрацю.
За інформацією відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради