Михайло-Коцюбинська громада вітає!

Дата: 14.10.2020 07:04

Фото без описуШановні жителі  громади!

14 жовтня в Україні з давніх давен вважається особливим днем.

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня в День святої Покрови Пречистої Богородиці одночасно з Днем Українського козацтва.

З давніх-давен це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людський рід, за мир і добро на нашій землі.

Символічно, що День козацтва відзначається разом із православним святом Покрови Пресвятої Богородиці, яку вважають покровителькою українського народу, що надихала козаків, надаючи їм наснаги та сил у боротьбі.

Українське козацтво завжди було і залишається символом мужності, незламності національного характеру, непохитності віри і духу. Адже в його лави вступали найсміливіші чоловіки, яких чекали військові походи і битви, щоденна боротьба проти завойовників.

Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, ми  спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі під мирним небом.

Бажаємо вам і членам ваших родин міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська!

Слава Україні! Слава її героям!

В.о. голови селищної ради Ніна Ворох