#УСИНОВЛЕННЯ ДИТИНИ – ЦЕ ЩАСТЯ, А НЕ ТАЄМНИЦЯ#

Дата: 30.09.2020 11:41

Щороку 30 вересня Україна відзначає День усиновлення.

Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке не випадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.
Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.

Шановні усиновлювачі та усиновителі, прийомні батьки, батьки - вихователі, опікуни, піклувальники! Сьогодні, як і щодня, ми дякуємо кожному з Вас. Кожному, хто відкрив своє серце дітям. Кожному, хто не боїться труднощів. Кожному, хто вірить, що любов творить дива!

Історія кожного з Вас - унікальна. Кожна дитина в родині - це маленька перемога. І кожен з Вас - символ бескінечної любові, яку Ви віддаєте дітям. Пишаємося Вами, адже саме, Ви, є приклад того, як дитина, народжується серцем!

Щиро дякуємо усім, хто небайдужий до дитячої долі!

Бажаємо Вам невичерпної енергії, міцного здоров'я, Божого благословіння та довгих років життя!!!!!

Служба у справах дітей

Михайло-Коцюбинської селищної ради