Всесвітній біг миру заради гармонії

Дата: 25.09.2020 11:19

Фото без опису24 вересня 2020 року територією Михайло-Коцюбинської ОТГ проходив маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру». Пробіг здійснювався з нагоди Європейського тижня спорту у рамках всесвітнього заходу «World Harmony and Peace Run» (Всесвітній біг миру заради гармонії).

Метою естафети є прагнення сприяти дружбі і взаєморозумінню між народами. Будь-хто може пронести факел кілька кілометрів або кілька кроків маршрутом естафети чи просто потримати його з думкою про мир і гармонію у світі.

В Україні естафета урочисто стартувала 12 вересня в Маріуполі в день фізичної культури і спорту. Її учасники подолали понад 1 200 км теренами Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Київської областей та м. Києва. Фінішували українці 26 вересня на столичному НСК «Олімпійський» з нагоди закриття Європейського тижня спорту.

В смт. Михайло-Коцюбинське учасників забігу зустрічав заступник голови Михайло-Коцюбинської ОТГ Віктор Єрема, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради Лідія Гаєвська.

Відбулось невимушене спілкування, у ході якого учасники пробігу розповіли про мету та маршрут естафети. По закінченню зустрічі побажали гостям сили, витримки та вдалого фінішу.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту,

культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради