Добро починається з тебе!

Дата: 02.09.2020 14:29

В переддень 1 вересня до жительки селища Михайло-Коцюбинське  Зубар Марини Азимівни завітали гості: в.о. селищного голови Ніна Ворох та представники  ІМК від Леоніда Петрова,  для того, щоб передати матеріальну допомогу у вигляді ліків, продуктового набору та   подарункового сертифікату магазину «Шкет» придбаного ІМК на отримання одягу та канцелярського приладдя для дітей. Пані Марина звернулася за допомогою до селищної ради, бо після перенесеної нею операції та важкої хвороби потрібні дороговартісні ліки. А ще потрібно зібрати дітей до навчання.   Усі кошти пішли на лікування.

Відповідну допомогу було організовано за сприяння Ніни Ворох Чернігівською ІМК  в особі Леоніда Петрова.