ВЕЛОПРОБІГ ПАМ’ЯТІ МАЙСТРА СПОРТУ АНАТОЛІЯ ОСТАПЕНКА

Дата: 31.08.2020 15:59

Фото без опису29 серпня 2020 року, у селищі Михайло-Коцюбинське, відбулася щорічна відкрита Спартакіада з велоспорту на шосе серед ветеранів пам’яті майстра спорту Анатолія Остапенка та чемпіонат м. Чернігова з велоспорту, присвячений Дню Незалежності України, котрий щороку збирає сотні прихильників здорового і активного способу життя.

Перед початком старту відбулося вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність держави  та покладання квітів до Меморіалу загиблим  воїнам АТО.

Спартакіада проходила за сприянням Михайло-Коцюбинської ОТГ, під керівництвом Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, Чернігівського міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» та федерації велоспорту в місті Чернігові.

До щорічного велосипедного свята долучилося близько 80-ти велосипедистів: вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, ветерани велоспорту  й дорослі різних вікових груп.

Після церемонії відкриття та інструкцій головного судді учасники вирушили на старт. Велопробіг стартував на  19 – му кілометрі траси Чернігів – Славутич.

Вітаємо переможців – жителів нашого селища з чудовими результатами:

Серед ветеранів :

I-місце - Кирієнко Андрій

Серед дівчат  2005-2007 р.н.:

I - місце – Светюха Ольга

III - місце - Полуян Анастасія

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту,

культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради