Найголовніше державне свято України –День Незалежності – у Михайло-Коцюбинськкій громаді традиційно відзначили низкою урочистостей

Дата: 25.08.2020 15:06

Фото без описуНайголовніше державне свято України –День Незалежності  –  у Михайло-Коцюбинській громаді традиційно відзначили низкою урочистостей.  До  Дня  Незалежності, в рамках святкування відбулися: відкриття музейної кімнати у  Андріївському старостинському окрузі, відкриття інформаційного стенду біля селищної ради,  урочиста церемонія нагородження активних  жителів громади, вручення щорічної премії імені Василя Еллана-Блакитного та  відзначення кращих учнів стипендією «Обдарованість».

У Михайло-Коцюбинському будинку культури зібралися на урочистості жителі з різних куточків нашої громади.

На початку заходу в.о селищного голови Ніна Ворох  привітала усіх присутніх з Днем Незалежності та побажала, щоб у  нашій державі та  кожній сім’ї панував мир та злагода.

Вже третій рік поспіль громада нагороджує лауреатів премії імені Василя Еллана-Блакитного. Цього року перемогу отримали:

•  у номінації «Освіта» – Кирієнко Микола Петрович, вчитель фізичної культури Михайло-Коцюбинської гімназії;
  • у номінації «Література» - Лапай Марина Леонідівна, вчителька Ведильцівської ЗОШ, поетеса;
  • у номінації  «Образотворче мистецтво» - Мельник Микола Васильович, житель с. Льгів;
  • у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» -  Поліщук Ніна Іванівна жителька смт. М-Коцюбинське, майстер народної вишивки.
  •  у  номінації «Музичне мистецтво» - колектив  художньої самодіяльності «Два кольори» Левковицького старостинського округу

У Михайло-Коцюбинській ОТГ дуже багато талановитих та обдарованих дітей. Це майбутнє нашої держави, тому в День Незалежності, було відзначено лауреатів стипендії «Обдарованість»

Ними стали такі учні:

• Навозенко Олександр Юрійович
  • Шпак Даніла  Миколайович
  • Орішко Єлизавета Леонідівна
  • Загривий Роман Олегович

Захід пройшов у теплій атмосфері. Пісні у виконанні Анастасії Пархоменко, Руслани Корінь, фолькльорного колективу "Руна" та колективу художньої самодіяльності «Два кольори»  зігріли своїм теплом та позитивом.

Михайло-Коцюбинська громада ще раз вітає усіх зі святами та бажає всім миру,  добра та благополуччя.