Михайло-Коцюбинська громада вітає!

Дата: 21.08.2020 16:06

День Незалежності України ? Картинки, листівки, привітанняШановні жителі Михайло-Коцюбинської громади!

День народження нашої держави – найголовніше свято в календарі новітньої історії нашої країни й у серці кожного українця! Воно уособлює в собі й пам'ять про наших предків, завдяки яким ми стали самостійними та вільними господарями на рідній землі.

Роки незалежності нашої країни стали для всіх нас випробуванням на зрілість, толерантність, патріотизм. Ми не маємо забувати, що за нашу синьо-жовту Незалежність заплатили своїм життям тисячі вірних її синів. Серед них – два жителі нашого селища. Пам’ятаючи їхній подвиг, ми маємо рухатися лише вперед, робити надзусилля, щоб процвітала наша держава, частинкою якої є наша Михайло-Коцюбинська громада!
Дорогі мої земляки! Великі здобутки завжди даються непросто. Й український народ, що тисячоліттями виживав у нестерпних умовах, часто оцінює життя за негативними подіями. Та згадаймо, скільки хорошого й доброго сталося за ці 29 років! Підростає вже друге покоління українців, які з’явилися на світ у незалежній державі, натхненне прикладом своїх батьків і дідів! Ми не маємо права на відчай та зневіру, бо попереду в нас лише розквіт, щастя й успіх! Усього цього я бажаю вам від щирого серця!
Зі святом, краяни! З Днем Незалежності!

Ніна ВОРОХ, виконуюча обов’язки голови М.-Коцюбинської ОТГ