Шановні жителі селища Михайло-Коцюбинське, доводимо до Вашого відома правила користування   фонтаном у відпочинковій зоні біля селищного Будинку культури.

Дата: 15.06.2020 10:33

Суворо заборонено заходити у воду, купатися, кидати сторонні предмети у воду.

Підкреслюємо, що до пристроїв, які у вечірній час створюють світлові ефекти під’єднано напругу, а чаша фонтану має слизьку поверхню. Легко можна підковзнутися та вдаритися, чи поранитися об форсунки, які розташовані по колу чаші фонтану. Крім того, сторонні предмети забруднюють  водяні фільтри.

Задля власної безпеки та для  збереження технічного стану фонтану, безпечного його функціонування просимо Вас дотримуватися цих простих правил.

Крім того карантинні заходи хоч і пом’якшено, але  радимо не забувати, що людина може отримати COVID-19, торкнувшись поверхні або предмета з вірусом, а потім торкнувшись власного рота, носа чи, можливо, очей.

Тож будьте здорові, дбайте про власну безпеку та поважайте  простір навколо  себе!