Оперативний штаб Михайло-Коцюбинської ОТГ повідомляє.

Дата: 05.06.2020 13:58

Згідно з розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації ЧОДА Андрія Подорвана, селище Михайло-Коцюбинське визнано осередком спалаху небезпечної інфекції, викликаної гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом СOVID-19.
Оперативний штаб Михайло-Коцюбинської ОТГ повідомляє інформацію станом на 5 червня 2020 р.
На підставі проведених лабораторних досліджень методом ПЛР тестування підтверджено СOVID-19 у кількох жителів селища М.-Коцюбинське. Всі контактні особи встановлені та попереджені про самоізоляцію та умови її дотримання.
Згідно закону контроль за дотриманням режиму самоізоляції хворих та контактних осіб здійснюють працівники поліції.
Стан здоров’я людей, які знаходяться на ізоляції відповідно протоколу контролюється лікарями.
Чернігівським РВ У ДСНС було проведено санітарну обробку місць скупчення людей (відпочинкової зони, зупинок громадського транспорту, амбулаторії, поштового відділення, церкви) приватні заклади торгівлі згідно з розпорядженням повинні будуть організувати санітарну обробку приміщень.
З метою недопущення поширення хвороби у квітні було проведено санітарну обробку вулиць селища. Але наразі така обробка є неефективною через велику кількість опадів і проведення її поки що є недоцільним.
Через ситуацію, яка склалася відтерміновується відкриття дитячих садочків громади.
Всіх жителів громади просимо зберігати спокій, залишатися вдома, використовувати засоби захисту, щоб уникнути зараження коронавірусом.
Сподіваємося на розуміння та співпрацю.