З нагоди Дня захисту дітей відвідано дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Дата: 05.06.2020 08:27

Щорічно 1 червня відзначається Міжнародних день захисту дітей. Цей день покликаний нагадати кожному: турбота про дітей, захист їхніх прав є одним із найголовніших наших обов’язків, бо діти – це майбутнє нашої держави, втілення мрій та сподівань на краще.

З нагоди свята 29 травня відвідано дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують додаткової підтримки з боку суспільства.

Привітати дітей та їх батьків з чудовим святом завітали начальник Служби у справах дітей – Ірина Панченко, інспектор сектору ювенальної превенції Чергігівського ВП – Наталія Барбаш, старший дільничний інспектор поліції  - Роман Семена. Гості звернулися до діток з найкращими побажанням добра, радості та щасливого дитинства.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Начальник Служби у справах дітей                             Ірина ПАНЧЕНКО

Михайло-Коцюбинської селищної ради