Нарада керівників ЗДО

Дата: 03.06.2020 15:24

Фото без опису       У зв`язку з погіршенням санітарно-епідемілогічної ситуації  в Михайло-Коцюбинській ОТГ пов`язаною з гострою респіраторною хворобою COVID-19 , 03.06.2020 року начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради ЛІДІЯ ГАЄВСЬКА провела позапланову нараду  для керівників закладів дошкільної освіти.

ЛІДІЯ ГАЄВСЬКА повідомила, що у закладах підходить до завершення підготовчий етап відновлення діяльності ЗДО, який було заплановано на 09.06.2020 року.

Станом на 03.06.2020 року Михайло-Коцюбинською селищною радою придбано для кожного закладу дошкільної освіти  безконтактні термометри,  деззасоби, антисептики для обробки рук, мило рідке, рушники паперові, пакети та урни для використаних ЗІЗ,  індивідуальні засоби захисту: маски, гумові рукавички;

Керівники ЗДО доповіли про те, що в результаті погодних умов температурний режим не відповідає нормі.

В закладах дошкільної освіти Михайло-Коцюбинської ОТГ продовжено карантин.

Бажаємо  всім здоров`я, витримки, терпіння та розуміння!

За інформацією відділу

освіти, молоді, спорту, культури і туризму

Михайло-Коцюбинської селищної ради

Чернігівського району