Оперативний штаб Михайло-Коцюбинської ОТГ повідомляє інформацію станом на 21 квітня 2020р.

Дата: 21.04.2020 20:24

20.04.2020р. на підставі проведеного лабораторного дослідження методом ПЛР підтверджено СOVID-19 у жителя селища М.Коцюбинське.

Чоловік повернувся із Польщі.

В Україні був у розшуку. На кордоні його затримали, провели швидкий тест на наявність коронавірусу. Результат тестування був негативний.

Нині обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового, домашнього арешту та самоізоляції.

Всі контактні особи встановлені та попереджені про самоізоляцію та умови її дотримання.

Стан здоров'я чоловіка задовільний, перебуває на спостереженні сімейного лікаря.

За дотриманням режиму самоізоляції чоловіка та контактних осіб контролюють працівники поліції.

21 квітня були відправлені листи в відповідні служби про надання офіційної інформації про факт виявлення та прийняття запобіжних мір щодо епідситуації в селищі.

З метою недопущення поширенню хвороби 22 квітня буде проведено санітарну обробку вулиць селища.

Всіх жителів громади просимо зберігати спокій, залишатися вдома, використовувати засоби захисту, щоб уникнути зараження коронавірусом.

Сподіваємося на розуміння та співпрацю.