ШАНОВНІ НЕБАЙДУЖІ ГРОМАДЯНИ МИХАЙЛО-КОЦЮБИНСЬКОЇ ОТГ!

Дата: 17.04.2020 10:23

З метою проведення на території нашої громади протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, просимо сприяти в допомозі  щодо:

- поширення серед сімей з дітьми, в тому числі багатодітних сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, інформації про правила індивідуального захисту, яких необхідно дотримуватись з метою убезпечення від зараження коронавірусом, та про те, як слід діяти у разі наявності у батьків або дитини ознак захворювання (зокрема шляхом надання номерів телефонів сімейних лікарів);

- повідомлення про випадки домашнього насильства.

Якщо вам стало відомо, що сім’ї з дітьми, зокрема багатодітні, які перебувають у складних життєвих обставинах, потребують допомоги у забезпеченні продуктами харчування, засобами особистої гігієни чи вирішення інших соціально-побутових питань,  просимо звертатися до  Михайло-Коцюбинської селищної ради або відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту,

культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради