Створено карту допомоги постраждалим від торгівлі людьми

Дата: 17.04.2020 10:21

Фото без описуУ рамках проєкту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми у Чернігівській області» розроблено Карту допомоги постраждалим від торгівлі людьми на основі сервісу google maps.

Карта створена за ініціативою Громадської організації «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та Департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, який координує роботу в Чернігівській області у напрямку протидії торгівлі людьми, зокрема встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Електронний довідник створений з метою кращого доступу населення до інформації про захист осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та підвищенню якості міжвідомчої співпраці в процесі надання допомоги таким особам.

Карта допомоги може бути корисна громадянам як ресурс, де можна швидко знайти контакти Закладів соціальної допомоги, Центрів безоплатної правової допомоги, Громадських організацій тощо, які в свою чергу можуть скоординувати та/або надати консультації у напрямку протидії торгівлі людьми.

Також, даний довідник містить розділи з контактними даними суб’єктів, задіяних у Національному механізмі взаємодії (НМВ).

Посилання на карту:

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту,

культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради