Про прийом дітей до 1-х,10-х класів закладів загальної середньої освіти М-Коцюбинської ОТГ у 2020 році

Дата: 16.04.2020 14:00

МИХАЙЛО-КОЦЮБИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

15552  смт.М.Коцюбинське, вул.Садова,60, тел:91 -69-10,  91-69-08  Код ЄДРПО: 41285807 e-mail:m_kotsubinsk_osvita@ukr.net

15 квітня 2020 року

24-г

Про прийом дітей до 1-х,10-х класів

закладів загальної середньої освіти

М-Коцюбинської ОТГ у 2020 році

На виконання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про захист персональних даних», постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16 квітня 2018 року № 367 (далі – Порядок), листа МОНУ № 1/9-182 від 31.03.2020р. «Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти» та з метою організованого прийому дітей до перших класів,

Н А К А З У Ю:

1.Розпочати прийом заяв до 1-х,10-х класів закладів загальної середньої освіти Михайло-Коцюбинської ОТГ з 20 травня 2020 року.

2. Директорам закладів загальної середньої освіти М-Коцюбинської ОТГ:

2.1.Провести інформування громадськості та батьків майбутніх першокласників про:

2.1.1.Порядок прийому дітей до 1-х,10-х класів.

2.1.2. Розмістити до 05 травня 2020 року інформацію, щодо умов прийому учнів до перших класів, на веб-сайті та інформаційному стенді закладу загальної середньої освіти.

2.2. Забезпечити своєчасне інформування відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму М-Коцюбинської селищної ради кількості заяв для вступу до 1-х класів у розрізі закладів загальної середньої освіти

До 30.05, 15.06.2020

2.3. Забезпечити з 20 травня 2020 року прийом документів для зарахування дітей до 1-х,10-х класів.

2.4. Не допускати збирання додаткових даних про дитину та її батьків або осіб, які їх замінюють, зокрема, будь-яких даних, що свідчать про розвиток дитини та її готовність до навчання в школі тощо.

2.5. При обранні освітніх програм забезпечити виконання статті 53 Конституції України (офіційне тлумачення положень частини третьої статті 53 згідно з Рішенням Конституційного Суду України від 04.03.2004 N 5-рп/2004).

2.6. Взяти до уваги, що у звязку з можливим подовженням тривалості освітнього процесу зазначені вище терміни можуть бути змінені.

2.7. Провести, за необхідності, капітальні та поточні ремонти приміщень для розміщення в них 1-х,10-х класів.

До 01.08.2020

2.8. Забезпечити кабінети 1-х класів необхідними дидактичними матеріалами; засобами навчання; сучасними меблями, у тому числі партами;  інтерактивним та комп’ютерним обладнанням, копіювальною технікою тощо відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

До 01.09.2020

2.9. Створити умови безперешкодного доступу до закладів загальної середньої освіти, в яких функціонуватимуть інклюзивні та спеціальні класи.

2.10.Категорично заборонити збирати батьківські кошти на облаштування 1-х класів.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на спеціаліста відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Маслову О.П. і керівників закладів загальної середньої освіти.

Начальник відділу                                                Л.ГАЄВСЬКА