Михайло-Коцюбинська громада створює комфортні умови для наймолодших жителів ОТГ

Дата: 01.04.2020 11:03

Селищною радою було виділено  кошти з місцевого бюджету на проведення ремонту у дитячому садочку селища Михайло-Коцюбинське. На початку лютого цього року було розпочато ремонтні роботи у комунальному закладі дошкільної освіти "Пролісок", які наразі  вже на стадії завершення.

На першому поверсі повністю замінено підлогу. Встановлено нове дерев'яне, лаковане покриття. У вбиральнях першого та другого поверху  стіни та підлогу викладено новим кахлем, установлено нову сантехніку (унітази та рукомийники), а новий бойлер  грітиме воду для вихованців та працівників закладу. Крім того було відремонтовано стелю. Лак на підлозі майже висох, тому ремонт вже на завершальному етапі, залишилося поклеїти шпалери.

Тож  після завершення карантину КЗДО"Пролісок" буде готовий прийняти малят. У світлих, теплих кімнатах з новими меблями та обладнанням   буде комфортно, зручно і головне безпечно.  Створення сприятливих умов для особистого росту,  становлення кожної дитини, збереження та зміцнення її фізичного і духовного здоров'я, забезпечення необхідних умов функціонування і розвитку системи дошкільної освіти, все це головні  завдання селищної ради, яка докладає максимум зусиль та часу, щоб зовсім скоро дитячий сміх залунав у цьому оновленому приміщенні.