Михайло-Коцюбинська об’єднана територіальна громада Дні популяризації економічного розвитку СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ІНІЦІАТИВИ БЕНЧМАРКІНГ «Свого не цурайтесь, і чужому навчайтесь»

Дата: 25.02.2020 13:41

1 та 3 березня 2020 року відбудуться Дні популяризації економічного розвитку в Михайло-Коцюбинській об’єднаній територіальній громаді на виконання Грантового проєкту Європейського Союзу «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» та Меморандуму про співпрацю між м.Славутич, Любецькою та Михайло-Коцюбинською об’єднаними громадами.

В рамках заходів гості ознайомляться з виробами народних майстрів - місцевих підприємців, братимуть участь у цікавих майстер-класах з виготовлення сувенірної продукції, на економічній екскурсії вивчать підприємницькі ініціативи громади, мандруватимуть туристичною стежиною та частуватимуть старовинні народні страви.

Організатори: Михайло-Коцюбинська селищна рада об’єднаної територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області, виконавчий комітет Славутицької міської ради та Агенція регіонального розвитку Чернігівської області.

З детальною програмою заходів можна ознайомитись за посиланням   https://rada.info/upload/users_files/04412509/d04950a335e9987132646a408ae477b2.doc

Запрошуємо зацікавлених осіб до активної участі!

Команда з реалізації

грантового проекту ЄС