Круглий стіл зі спортивним активом громади

Дата: 21.02.2020 13:09

20 лютого 2020 року у залі засідання Михайло-Коцюбинської селищної ради відбулася зустріч керівництва громади зі спортивним активом.

На зустрічі були присутні виконуюча обов’язки голови Михайло-Коцюбинської ОТГ Ворох Н.В, заступник селищного голови Івахненко В.І., начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради Гаєвська Л.О., директор ДЮСШ ЧР ФСТ «Колос» Хамко І.М., тренери, представники ФК «Олімпік» та вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти громади.

Ніна Ворох подякувала небайдужим жителям за те, що не залишаються осторонь від нагальних проблем та запевнила, що одним із пріоритетних напрямків роботи влади є розвиток фізичної культури та спорту у громаді. На ії думку спільні зусилля повинні бути направлені на створення сприятливих умов для заняттям спортом.

У ході спілкування мова йшла про наболілі проблеми, обговорювалися нагальні питання, які потребують першочергового вирішення.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту,

культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради