Інфрачервона система опалення у Михайло-Коцюбинському будинку культури

Дата: 19.02.2020 16:17

Громада  створює комфортні умови для перебування у культурному середовищі.   Для забезпечення теплом Михайло-Коцюбинського будинку культури,  за кошти місцевого бюджету було встановлено електричне опалення на базі стельових інфрачервоних  обігрівачів. Обладнання встановили  у великій залі, на сцені, у хоровій кімнаті та танцювальній залі. Цей вид опалення дасть змогу значно скоротити витрати на енергоносії  нашій громаді.  Адже тепер не потрібно постійно обігрівати величезні  приміщення.  По потребі  за кілька годин їх можна обігріти до потрібного температурного режиму, або навіть вимикати та вмикати  завчасно.  Таку можливість дало  встановлення  спеціальних  терморегуляторів,  які можна програмувати.  З електричним опаленням стало значно тепліше та комфортніше не лише для глядачів, а й для самих працівників закладу та творчих колективів,  які готують програми для дозвілля односельців.