Фахівці улюбленої справи

Дата: 11.02.2020 15:52

Майстер спорту з велосипедного спорту, Кирієнко Микола Петрович, майже 40 років присвятив улюбленій справі. Фізична культура і спорт – невідємна частина його життя. Продовжуючи велику справу свого земляка, Остапенка Анатолія Івановича, майстра спорту, учасника Світових Олімпійських ігор, Микола Петрович виховав не одне покоління молодих спортсменів.

Сьогодні ми пишаємося його вихованцями.  Светюха Ольга, учениця 9 класу Михайло-Коцюбинської гімназії, за спортивний сезон 2019 року отримала 17 медалей на Всеукраїнських Чемпіонатах України з велоспорту. Полуян Настя - 5 медалей, Бадерик Віка – 4 медалі.

Інколи задумуємося над тим, як дівчатам вдається здобувати перемоги в такому екстремальному виді спорту. Адже долати спуски і трампліни, підйоми і каміння можуть тільки справжні маунтенбайкери.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту,

культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради