7 лютого відбулося чергове пленарне засідання сесії Михайло-Коцюбинської селищної ради

Дата: 11.02.2020 10:24

На черговому пленарному засіданні сесії  Михайло-Коцюбинської селищної ради депутатами було розглянуто більш ніж триста питань. З даних питань інформували в.о.  голови селищної ради Ніна Ворох, заступник селищного голови Віктор Івахненко, заступник селищного голови Віктор Єрема,  начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму   Лідія Гаєвська, начальник віділу фінансів, обліку і звітності  Олена Кравченко, староста Андріївського старостинського округу Марина Галько та  в.о. старост старостинських округів громади Ніна Доброговська, Максим Двойнос, Марина Духно, Деркач Валентина, Алла Можар, Юрій Могилат, Алла Печерна, Петро Тарасенко.

Під час засідання  було прийнято відповідні рішення до  кожного питання.