Сім проєктів за півроку реалізовано коштом інфрастуктурної субвенції в Михайло-Коцюбинській громаді

Дата: 05.02.2020 14:16

Завдяки злагодженій роботі керівництва та профільних спеціалістів на початку червня 2019 року  було написано 6 проєктів для реалізації коштом інфраструктурної субвенції, які подано до Чернігівської обласної адміністрації. ЧОДА після розгляду  надала громаді позитивний висновок. Це дало можливість подати  проєкти на розгляд до Міністерства розвитку територій та громад України. Після засідання профільної комісії Міністерства проєкти були успішно затверджені та наданий відповідний висновок.

Перший проєкт  передбачав  придбання шкільного автобуса для Михайло-Коцюбинської гімназії. Закупівля була здійснена  через державний тендер.

Чотири з шести проєктів було реалізовано на будівництво мереж зовнішнього освітлення

• село Андріївка вул. Слобідська
  • село Зайці вул. Медова, вул. Дружби, вул. Перемоги, вул. Комка
  • село Левковичі вул. Тракторна, вул. Зелена,     вул. Поліська, вул. Лісна
  • село Леньків Круг вул. Соснова, вул. Травнева, вул. Чернігівська, вул. Лісна    Фото без опису

За наступним   проєктом в Михайло-Коцюбинському будинку культури було замінено на енергоощадні 24 вікна та 9 дверей.

Під час реалізації проєктів виникла економія коштів. Кошти, які не були використані до кінця року, повинні повертатися державі.

Тож для того, щоб використати увесь  ресурс наданий громаді на розвиток інфраструктури керівництвом було дане доручення на написання додаткового проєкту.

Спеціалістом  було написано  проєкт та  зібрано відповідну документацію. Даний пакет документів було подано на розгляд  до ЧОДА. Після отримання висновку його  було направлено до Міністерства розвитку територій та громад України. Проєкт було розглянуто і затверджено відповідною комісією Міністерства.

Цим проєктом передбачалося придбання подрібнювача гілок. Дана техніка вже придбана і активно використовується комунальним підприємством "Єдність" Михайло-Коцюбинської селищної ради.Фото без опису