«Калейдоскоп дошкільника» в Кархівському ЗДО «Мандаринка»

Дата: 23.01.2020 08:06

17 січня 2020 року відбулась педагогічна зустріч «Калейдоскоп дошкільника»,   проведено семінар-практикум на тему «Гра-стратегія в сучасному закладі дошкільної освіти» та майстер-клас «Іграшки з фетру» на базі Кархівського ЗДО «Мандаринка».

Методист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Тетяна Руденко наголосила, що рівень сформованості соці­альної компетентності дошкільняти — це результат його спілкування, взаємо­дії з дорослими та однолітками, власної активності. Важливу роль у цьому про­цесі відіграє гра, але не будь-яка гра, а саме така, в якій є можливість розв’язувати різні уявні життєві ситуації, здійснюва­ти власний вибір і приймати рішення, брати на себе певну відповідальність, у якій є право на помилку та її виправ­лення. Саме такою є гра-стратегія.

Учасники зустрічі вдячні директору Тетяні Бобок та колективу ЗДО «Мандаринка» за отриманий досвід, тому що,  гра-стратегія має всі структурні компонен­ти гри: задум, ігрові ролі, відповідний сюжет, ігрові дії, результат. У її основу покладено інтри­гу, реальну проблему, визначено загальну мету, для реалізації якої й необхідно об’єднати спіль­ні зусилля, обговорюючи всі подальші кроки. У процесі гри вихователь кілька разів ускладнює завдання, “чинить перепони”, які діти мають по­долати.

Вихователь Юлія Федоренко провела майстер-клас на тему «Іграшки з фетру» та поділилась досвідом з виготовлення іграшок з фетру.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму

Михайло-Коцюбинської селищної ради