Шановні жителі Михайло-Коцюбинської громади!

Дата: 17.01.2020 08:43

Шановні  жителі  Михайло-Коцюбинської громади!

В зв'язку з ситуацією, яка склалася навколо підсипання ґрунтових доріг шлаком (не золою) Михайло-Коцюбинська селищна рада повідомляє  про наступне:

1.      Рішення про підсипання ґрунтових доріг шлаком приймалися кожного року, за яке голосували депутати  селищної ради колегіально.  Кошти  на це закладалися до місцевого бюджету.

2.      Підставою для даних рішень стали звернення громадян та особисто депутатів селищної ради в письмовій та усній формі ( копії звернень додаються)

3.      Відповідно до даних рішень були укладені договори з КЕП "Чернігівська теплоелектроцентраль "ТОВ фірма "ТехНова".

4.     Золу не купували, тільки  шлак, який є будівельним матеріалом.

5.     Даний шлак  пройшов сертифікацію  та відповідає  першому класу використання будівельних матеріалів - всі види будівництва без обмежень. (Копія сертифікату додається)

5.     02.01.2020 року було проведено громадські слухання з даного питання за участю представників ініціативної групи, які надали звернення з проханням про припинення завозу шлаку та прибирання шлаку з вулиці Садова біля школи та інших вулиць (протокол засідання додається)

6.     На прохання ініціативної групи завезення  шлаку припинено.

7.     09.01. 2020 року почато вивіз шлаку з вул. Садова. Частину вже вивезено.

8.     13 січня відбулася зустріч з представниками Державної екологічної інспекції в Чернігівській області. Під час цієї зустрічі селищною радою  були надані пояснення та відповідні документи, з якими інспектори ознайомилися.

9.      Просимо мешканців селища Михайло-Коцюбинське та всієї громади, віднестись до ситуації з розумінням, оскільки селищна рада діяла виключно в інтересах жителів громади та з метою покращення стану доріг у громаді.

Керівництво  Михайло-Коцюбинської селищної ради