Михайло-Коцюбинська громада вітає працівників місцевого самоврядування!

Дата: 06.12.2019 15:12

Фото без описуУказом Президента України від 25 листопада 2000 року 7 грудня визначено як свято – День місцевого самоврядування.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за добробут їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашої громади.

Напередодні  Дня місцевого самоврядування в.о. голови Михайло-Коцюбинської селищної ради   Ніна Ворох в урочистій атмосфері  привітала працівників місцевого самоврядування нашої громади.  Грамотами було нагороджено начальника відділу освіти,молоді,спорту, культури і туризму Лідію Гаєвську та інспектора ВОС Тетяну Шпак.

Подяками нагороджено державного реєстратора Ніну Сердюк, спеціаліста I-категорії бухгалтера відділу фінансів, обліку та звітності Надію Ющенко, спеціаліста I-категорії бухгалтера відділу фінансів, обліку та звітності Світлану Найдьон, та прибиральницю службових приміщень Галину Навозенко.

На святкування завітала голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників державних установ Марія Бойправ. З нагоди Дня місцевого самоврядування вручила в.о. голови селищної ради Ніні Ворох Почесну грамоту  від Центрального комітету професійної спілки працівників державних установ України.

Почесними грамотами Чернігівської обласної організації Профспілки працівників державних установ було нагороджено оператора комп'ютерного набору Катерину Бабич та спеціаліста-юрисконсульта Тетяну Чаус.

Подяками первинної профспілкової організації  Михайло-Коцюбинської селищної ради нагороджено провідного спеціаліста відділу фінансів, обліку та звітності  Ніну Радченко, депутата селищної ради Юрія Голича та  спеціаліста економічного розвитку та інвестицій Олександра Горбача.

А ще  Марія Бойправ  вручила Почесну грамоту голові первинної профспілкової організації  Михайло-Коцюбинської селищної  ради  Віктору Єремі за зайняте I-місце в обласному  огляді-конкурсі на кращу первинну організацію Чернігівської  обласної організації Профспілки працівників державних установ у 2019 році серед профспілкових організацій з чисельністю понад 50 членів профспілки.

Привітали усіх  присутніх  зі святом  і заступники голови Михайло-Коцюбинської селищної ради Віктор Єрема та Віктор Івахненко.

Також з подарунками завітали депутат Чернігівської районної ради Віталій Луговський  та депутат Михайло-Коцюбинської селищної ради Олексій Климчук.

Михайло-Коцюбинська об'єднана територіальна громада  вітає усіх працівників місцевого самоврядування  зі святом  та дякує  за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю. Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра. Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.