«Вирішуємо проблеми разом»

Дата: 05.12.2019 09:39

Вирішити проблеми STEAM-освіти разом зібралися команда вчителів-предметників природничо-математичного циклу Михайло-Коцюбинської громади, яку очолила спеціаліст відділу освіти Олена Маслова. Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ст. 04 грудня 2019 року радо зустріла своїх колег на семінарське заняття.

Бінарний урок з математики та біології був вдало поєднаний  у 6 класі вчителями Козел А.В. та Роговою Н.В.

Учні Шибиринівської ЗОШ демонстрували знання та володіння матеріалом щодо покращення умов природного середовища, розв'язали більше 8 задач практичного спрямування (на знаходження відсотків споживання питної води учнями класу, відсоток втрати води при відкритому крані та інші). Згадалиекологічні стежки с.Шибиринівка через імітаційнугру-квест "Екологічні стежки Шибиринівки". Дітибагатоцитуваливіршів про рідний край. В день обіймівучніподарували кожному учасникуквіткущастя.

Тренінг "Екологічнаскладова - необхіднаскладованашогомайбутнього" проведений керівником закладу Ющенко О.П. привернув увагувчителівприродничо-математичнихдисциплін.

Формування особистості екологічної свідомості, мислення у форматі "Світове кафе" вчителям допомогло привернути увагу до  проблеми будівництва сміттєпереробного заводу.

За інформацією

відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму

М-Коцюбинської селищної ради