Михайло-Коцюбинська громада щиро дякує ТОВ "АГРОСТАР+" за надану допомогу багатодітній родині

Дата: 18.11.2019 11:25

У наш нелегкий час, коли все більше й більше людей потребує піклування та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми як свої. Тож як чудово, що такі люди в нашій громаді  є.

Адміністрація Михайло-Коцюбинської селищної ради в особі в.о. селищного голови Ворох Ніни Володимирівни висловлює найщирішу вдячність Мариченкову Денису В’ячеславовичу та всій команді ТОВ"АГРОСТАР+" за розуміння та матеріальну підтримку багатодітної родини, що проживає в селі Левоньки.

Під час проведення рейду з метою перевірки підготовки родин до осінньо-зимового періоду, спеціалістами селищної ради та  старшим дільничним інспектором поліції,  було виявлено що родина не забезпечена в необхідній кількості твердим паливом. За допомогою представники селищної ради звернулись до Марченкова Дениса В’ячеславовича - звернення було почуте і підтримане. Завдяки його небайдужості і підтримці багатодітній родині було безоплатно надано тверде паливо.

Допомагаючи, Ви надаєте не тільки матеріальні цінності, а даруєте радість та надію на краще життя. Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я мешканців нашої громади. Нехай Ваша доброта й щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо всіляких благ і процвітань. Нехай Бог Вам пошле міцне здоров’я, радості  та  щастя!

Зі словами вдячності  адміністрація Михайло-Коцюбинської

територіальної громади