Шановні працівники соціальної сфери! Михайло-Коцюбинська громада щиро вітає Вас з професійним святом!

Дата: 01.11.2019 15:29

Фото без описуШановні працівники соціальної сфери!

Михайло-Коцюбинська громада щиро вітає вас з професійним святом!

1 листопада  в актовій залі Михайло-Коцюбинської селищної ради  відбувся святковий концерт-привітання з нагоди Дня працівника соціальної сфери. Присутніх зі святом привітала в.о. голови Михайло-Коцюбинської селищної ради Ніна Ворох та  разом із заступниками голови селищної ради Віктором Єремою та Віктором Івахненком вручила подяки соціальним працівницям  Хмарській Тетяні Володимирівні, Полуян Тетяні Петрівні та Кузьменко Антоніні Іванівні. Зазначивши, що турбота про людину, її майбутнє, забезпечення соціальних гарантій і допомога тим, хто її потребує – це надважливі завдання, які щодня виконують працівники соціальної сфери. Вони не лише виконують свої професійні обов’язки, вони здійснюють місію добра, милосердя, а подекуди й порятунку.

Ірина Недобой, Олексій Лактін, Марина Доброговська та Тетяна Брей  привітали присутніх щирими піснями. Багато побажань та теплих слів було сказано ведучою Оленою Доброговською нашим працівникам соціальної сфери.

Директорка комунальної  установи "Центр надання соціальних послуг" Михайло-Коцюбинської селищної ради Тамара Нємченко щиро привітала працівників своєї установи та вручила їм подарунки. І побажала працівникам соціальної сфери життя сповненого оптимізму, надій, мрій, які безперешкодно здійснюються. Натхнення, щирості та терпіння у їхній благородній справі, реалізації ідей та задумів на користь кожного громадянина та всього українського народу!