Корпоративна педагогічна зустріч «Реалізація принципу наступності в умовах НУШ»

Дата: 31.10.2019 15:25

30 жовтня 2019 року у відділі освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради відбувся І етап спільної корпоративної педагогічної зустрічі вчителів 1- 4 класів, вихователів та завідувачів ЗДО на тему «Реалізація принципу наступності в умовах НУШ».

В ході зустрічі педагоги визначили першочергові завдання щодо забезпечення зв’язку закладів дошкільної освіти та початкової ланки ЗЗСО громади.

Цікава та змістовна була практична частина, де присутні могли познайомитися з методикою роботи досвідченого вихователя Михайло-Коцюбинського ЗДО «Пролісок» Пчолинської С.Й., відвідавши фрагмент ранкового прийому дітей.

Досвідом роботи поділились завідувач Льгівським ЗДО «Сонечко» Ворох І.В., завідувач Андріївським ЗДО «Янголятко» Панченко Т. М., вчитель початкових класів Жукотківського ЗЗСО Савчин Валентина Миколаївна.

Учасники корпоративної педагогічної зустрічі ознайомились у віртуальній подорожі з роботою колективу Дніпровського ЗДО «Світлячок» .

Підводячи підсумок спільного семінару-практикуму методисти відділу Загрива Л.М. та Руденко Т.В. зазначили, що проблема наступ­ності між початковою ланкою школи та дитячим садком завжди була акту­альною і належить до числа найважливіших. Проте лише на спільних заходах ми можемо досягти єдності в створенні умов для реалізації в освітньому процесі ЗДО та ЗЗСО перспективної системи особистісного зростання дитини.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму

Михайло-Коцюбинської селищної ради