Дата: 08.10.2019 21:45

У Михайло-Коцюбинській громаді розпочався Міжрегіональний форум “Розвиток підприємництва - запорука успіху громади”.
  Привітали учасників виконуюча обов'язки голови Михайло-Коцюбинської селищної ради - Ніна Ворох, заступник міського голови м. Славутича - Віктор Шевченко та голова Любецької територіальної громади - Сергій Пінчук.
      Директор АРР в Чернігівській області Сергій Хоботня у вступному слові зазначив, що метою проекту є налагодження конструктивного та прозорого діалогу між бізнесом, владою та громадою.
     Про Європейську та національну політику у сфері розвитку МСП говорили разом із спікерами Ольгою Красовською — старшим радником проекту FORBIZ, Юрієм Вдовенко — представником Офісу розвитку МСП, Іриною Лупашко — експертом з питань політики розвитку МСП. Про можливості МСП на рівні області інформували представники департаменту ЧОДА.
  Презентували об'єднану громаду в.о. голови Михайло-Коцюбинської селищної ради Ніна Ворох та спеціаліст з економічного розвитку та інвестицій Олександр Горбач.
Підприємці громади ділилися досвідом, успішними практиками. Були
питання і були відповіді. Тож у підсумку всі були задоволені процесом та ділилися масою вражень.