День Дошкільних працівників у громаді

Дата: 01.10.2019 17:15

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, великого терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Саме такими є працівники закладів дошкільної освіти МихайлоКоцюбинської ОТГ, яких напередодні професійного свята 27.09.2019 року, прийшли привітати начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідія Гаєвська та методист відділу Тетяна Руденко.

Лідія Гаєвська у вітальному слові побажала працівникам ЗДО великого терпіння, мудрості і сімейного благополуччя. Висловила слова вдячності за нелегкий труд – навчання і виховання підростаючого покоління. Вона зазначила, що саме дошкільний вік є одним з найбільш відповідальних і важливих періодів формування особистості, важливе місце у якому займає саме вихователь. Від професіоналізму, вихователів, їх уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини залежить наше майбутнє.

На свято завітали почесні гості Шило Надія Зотівна, Молочко Ольга Федорівна, Силенок Олена Андріївна. Захід продовжився концертною програмою від вихованців ЗДО «Пролісок», які дарували позитивні емоції, теплі та щирі слова, що возвеличують професії вихователів та всіх працівників дошкільної освіти.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту,

культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради