ОБЛАСНИЙ ЗЛІТ-ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ СЕРЕД ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Дата: 01.10.2019 09:15

26-28 вересня 2019 року на території дитячого табору «Юний турист», що в

с. Количівці,  Іванівської ОТГ, відбувся обласний зліт-змагання зі спортивного туризму серед педагогічних працівників закладів освіти Чернігівщини та організаторів туристсько-спортивного і військово-патріотичного блоків гри «Сокіл» («Джура»).

Взяла участь у обласному заході команда Михайло-Коцюбинської ОТГ у такому складі:

Подаруєва Н. М. – вчитель початкового навчання Ведильцівської ЗОШ I-III ступенів;

Кобзар Є. В.- вчитель фізичної культури Кархівської ЗОШ I-II ступенів;

Бублик І. О. - вчитель фізичної культури Михайло-Коцюбинської гімназії;

Черниш С. О. – вчитель фізики Ведильцівської ЗОШ I-III ступенів;

Галько О. В. - вчитель фізичної культури Андріївської ЗОШ I-III ступенів.

Основним завданням обласного зльоту змагань було підвищення туристської майстерності учасників, підвищення рівня технічної та тактичної підготовки туристів, поширення кращого досвіду організації та проведення туристсько-краєзнавчої і патріотичної роботи з дітьми та молоддю.

До програми було включено командні змагання на дистанції «Смуга перешкод», змагання з велосипедного спорту, конкурсні програми: військово-патріотична гра «Пластун», туристський побут, «Козацькі забави», фотоконкурс на туристсько-спортивну тематику, туристський конкурс «Спецзавдання».

Команда наших педагогів зайняла I місце  у фотоконкурсі на туристсько-спортивну тематику та III  місце у військово-патріотичній грі «Пластун».

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту,

культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради