Нам не забути днів війни… У нашій пам`яті вони. І ті герої незабутні, що з нами йдуть в віки майбутні.

Дата: 24.09.2019 16:54

21 вересня Михайло-Коцюбинська громада відзначала День визволення Чернігівщини від нацистських окупантів. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного жителя країни. Адже, саме Україна і зокрема Чернігівщина,  зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

В рамках відзначення цієї дати в селі Кархівка було проведено відкриття реконструйованого  пам’ятника односельцям,  загиблим в роки Другої світової війни 1939-1945 рр. Учасники урочистостей поклали квіти та вінки до братської могили, хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв. Також відбулася заупокійна літія про воїнів, котрі не дожили до сьогодення.

Під час проведення вищезазначених заходів  відбулося святкування Дня села Кархівського старостинського округу з  концертною програмою  за участю колективів та окремих виконавців художньої самодіяльності М-Коцюбинської громади, Киїнської та Іванівської ОТГ.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму

М-Коцюбинської селищної ради