Педагогічні зустрічі «Калейдоскоп дошкільника»

Дата: 13.09.2019 10:52

У відділі освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради 12 вересня 2019 року  відбулась перша  педагогічна зустріч «Калейдоскоп дошкільника», метою якої була ідея вдосконалення  національно-патріотичного виховання в закладах дошкільної освіти громади.

• підвищити рівень теоретичної підготовки педагогів щодо питань патріотичного виховання дошкільників в умовах сьогодення;
• розкрити необхідність посилення патріотичного виховання у ЗДО;
• удосконалити уміння і навички педагогів щодо організації патріотичного виховання дошкільників;
• розширити та уточнити знання педагогів щодо принципів, методів, приймів і форм роботи з дітьми з основних напрямів патріотичного виховання дітей дошкільного віку.

Руденко Т.В. методист відділу, під час проведення тренінгових вправ, дала можливість розкрити актуальність даного питання. «Відроджуючи, пробуджуючи до життя національні традиції, національний дух нашого народу, виховуємо свідомого громадянина і патріота нашої держави». Саме цю роботу починати потрібно з закладу дошкільної освіти.

Учасники педагогічної зустрічі «Калейдоскоп дошкільника» в своїх виступах розкрили актуальність патріотичного виховання підростаючого покоління, наголосивши на важливості дошкільного періоду. Продемонстрували знання своїх вихованців про рідне село, державу, державні символи.

Вихователь Михайло-Коцюбинського ЗДО «Пролісок» Чаус В.М.  провела майстер клас з ляльки-мотанки. Учасники власноруч вчились створювати обереги ляльки-мотанки.

За круглим столом присутні обмінялися думками та враженнями щодо заходу. Були узагальнені пропозиції та методичні рекомендації.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму

Михайло-Коцюбинської селищної ради