Велопробіг пам’яті майстра велосипедного спорту Остапенка А.І.

Дата: 19.08.2019 10:27

18 серпня 2019 року, у селищі Михайло-Коцюбинське, відбулася щорічна традиційна відкрита спартакіада з велоспорту на шосе серед ветеранів, присвячена пам’яті майстра спорту Остапенка А.І., а також чемпіонат м. Чернігова з велоспорту, присвячений Дню Незалежності України.

Захід пройшов за сприянням Михайло-Коцюбинської ОТГ під керівництвом управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, Чернігівського міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» та федерації велоспорту в місті Чернігові.

До участі приєдналися спортсмени-велолюбителі з різних куточків України – з Чернігова, Києва, Дніпра, Славутича. Серед них і жителі нашого селища – Светюха Ольга, Полуян Анастасія, Бадерик Вікторія – учні Михайло-Коцюбинської гімназії, Кирієнко Андрій – ветеран велосипедного спорту.

Учасники змагань переконалися, що регулярні спортивні заходи роблять наше життя цікавим, а нас – більш продуктивними у всьому, що ми робимо.

За результатами спартакіади переможцями у своїх вікових категоріях визначено:

I-ше місце – Светюха Ольга, Полуян Анастасія;

II-місце – Бадерик Вікторія.

Серед ветеранів :

II-місце - Кирієнко Андрій.

Вітаємо наших переможців! Бажаємо Вам міцного здоровя та нових перемог! Ми пишаємося Вами!

За матеріалами відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради