“УВАГА КОНКУРС”

Дата: 01.08.2019 15:34

Виконавчий  комітет  Михайло-Коцюбинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

• Спеціаліст з обслуговування комп’ютерної техніки та з питань інформаційної діяльності.

Розпорядження селищного голови № 85 від 31 липня 2019 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування»

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні відповідати таким основним кваліфікаційним вимогам:

1) Бути громадянином України;

2) Освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста або базова середньо-спеціальна освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра;

3). Досвід роботи в органах місцевого самоврядування, або досвіт роботи на посадах державної служби, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій не залежно від форми власності не менше одного року.

4). Посвідчення про вільне володіння державною мовою;

5). Знання Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування», та інших законів за спеціальністю;

6). Навички роботи на персональному комп’ютері в режимі користувача;

7). Уміння складати аналітичні та статистичні довідки, звіти;

8). Вміння працювати в команді.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації  оголошення про проведення конкурсу.

За більш детальною інформацією звертатися до Михайло-Коцюбинської селищної ради за адресою: смт. М.Коцюбинське, вул. Шевченка, №50.

тел. 68-14-41, 68-15-50