НА ГОСТИНУ ДО РІДНОГО СЕЛА

Дата: 15.07.2019 21:53

Пожвавішали люди й природа.
Ось і музика вже загула.
Веселися, славетний народе.
Бо нарешті прийшов День села.

Щорічно за традицією, в літні місяці, мешканці сіл Михайло-Коцюбинської громади  відзначають Дні села. Саме в ці дні з'їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В ці дні села, як завжди, радо та привітно  зустрічають гостей.

Багаті на події  були  13-14 липня 2019 року, одразу три населені пункти громади святкували Дні села: Жукотки, Андріївка та Лігів.  Кожен вражав своєю унікальністю, креативом та неповторною сімейною атмосферою. Впродовж свят лунала неймовірна кількість теплих слів з побажанням  міцного здоров’я та добробуту,  розквіту, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах.

Окрім концертів гості та жителі сіл могли пригоститися смачними стравами від місцевих господинь.

Свята закінчувались, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму

М-Коцюбинської селищної ради