ВЕЛИЧНА І СВЯТА, МОЯ ТИ УКРАЇНО…

Дата: 27.06.2019 14:57

27 червня,  напередодні Дня Конституції України,  урочисте свято зібрало дітей, молодь , керівництво селища  та жителів Михайло-Коцюбинська  в залі засідань селищної ради.

З вітальним словом до присутніх звернулась виконуюча обов’язки селищного голови М-Коцюбинської селищної ради Ніна Володимирівна Ворох , закликавши  присутніх до єдності і взаєморозуміння та  побажавши усім миру, добра і злагоди. З нагоди Дня Конституції України активні жителі громади були нагороджені грамотами та подяками, а наймолодші активісти дипломами.

Гості свята  мали змогу насолодитися красивими  та щирими українськими  піснями, які лунали у виконанні Олексія Лактіна, Ірини Недобой, Оксани Голич та Світлани Манишевої, неперевершеного чоловічого тріо Жукотківського будинку культури (Ігор Манишев, Сергій Дольник, Микола Ребенок).

Зі святом всіх, шановні! Щастя, миру, достатку і впевненості в безхмарне майбутнє нашої держави!

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму

М-Коцюбинської селищної ради