«ВЕСЕЛІ МОЛОДИЧКИ» ЗАВІТАЛИ В СНОВСЬК

Дата: 18.06.2019 15:20

16  червня традиційно на свято Трійці місто Сновськ та село Займище зустрічали конкурсантів, гостей  та просто любителів української пісні на   дев’ятий  обласний фольклорний фестиваль-конкурс ім. Василя Полевика.

Змагалося 36  неповторних колективів,  які  привезли на конкурс пісні, обряди та інструментальні твори, неповторні у своєму виконанні та  притаманні тільки своїй місцевості.

В цьому році у фестивалі-конкурсі взяли участь представники нашої громади, жіночий  ансамбль народної пісні «Веселі молодички» Ведильцівського сільського клубу Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади. Він був нагороджений Дипломом ІІІ ступеня.

Вітаємо їх з  перемогою та бажаємо наснаги, сили та натхнення, нових звершень і досягнень!

За інформацією відділу освіти, молоді,

спорту, культури і туризму

М-Коцюбинської селищної ради