ОЗДОРОВЛЕННЯ - 2019

Дата: 14.06.2019 19:58

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора − канікули.

Для дітей канікули – це період зміцнення здоров’я, нових знайомств та пригод. А ще – яскравих вражень, творчості, пізнання світу… Цікаво провести перший місяць літнього відпочинку з 27 травня по 11 червня 2019 року змогли у пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням 381 учень  на базі 6 закладів загальної середньої освіти:

на базі Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів – табір «Веселка»;

на базі Жукотківської ЗОШ І-ІІ ступенів – табір «Пролісок»;

на базі Ведильцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – табір «Мурахи»;

на базі  Кархівської ЗОШ І-ІІ ступенів – табір «Дивосвіт»;

на базі Михайло-Коцюбинської гімназії – табір «Мрія»;

на базі Шибиринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – табір «Ромашка».

Це становить 61% від усіх школярів громади. Протягом літньої оздоровчої  кампанії 2019 року планується 100-стовідсотково оздоровити дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Всі пришкільні табори працювали згідно затверджених планів роботи, виховна робота базувалася на розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності, колективній творчій справі й полягала в організації змістовної, цікавої, активної роботи. Активно впроваджувалися у виховний процес форми роботи з дітьми, спрямовані на виховання в них національної свідомості, почуття патріотизму, відповідальності за своє майбутнє.

Велика увага приділялась фізкультурно-спортивній роботі: щоденна ранкова зарядка, змагання, пішохідні екскурсії, туристичні походи, естафети, рухливі ігри на свіжому повітрі тощо.

Справили незабутні враження на дітей відвідування лялькового театру, Менського зоопарку,  Чернігівського  обласного академічного музично-драматичного театру імені Т.ГШевченка, оглядові екскурсії історичними місцями смт. Седнів, м. Чернігова, проведені співробітниками Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту,

культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради