День туризму в таборі "Веселка"

Дата: 12.06.2019 15:12

10  червня  2019 р. в таборі з денним перебуванням «Веселка», відкритого на базі Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, методисти Комунального позашкільного навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді», який очолює відомий в області Петро Степовик, організували для вихованців табору справжнє свято – День туризму. Наметове містечко вмістило всіх активних і спортивних дітлахів – любителів активного відпочинку. Учасники спортивного свята розташувались у гайку біля сільського клубу, де фахівці Центру натягли канати, облаштували місця для туристичних випробувань. Усі учні отримали навички та вміння у володінні туристичним спорядженням.

Після короткотривалого майстер-класу юні туристи «проходили над прірвою», «переправлялися через річку», долали перешкоди на уявному болоті. Заняття знайшлося всім – і старшим вихованцям, і малечі. Подолання перешкод дало можливість дітям по вірити у свої сили, викликало почуття гордості й задоволення. Вихователі загонів розпалили вогнище, готували запашний куліш, смажили картоплю. Після завершення святавсі з великим бажанням ласували обідом, що пропах димком. Усі учасники проведеного заходу отримали позитивні враження, набули необхідних навичок у подальшому житті. Отже,справа туризму варта того, щоби нею займатися. Учителі та вихованці дуже вдячні методисту Олександру Єфименку, керівнику гуртка методисту Дмитру Сидьку, методисту Ганні Гладченко за чудовий та незабутній день у таборі.

За інформацією

Андріївської ЗОШ