ХВИЛЮЮЧА МИТЬ…ЛУНАЄ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

Дата: 24.05.2019 16:03

«Останній дзвоник» пролунав для школярів Михайло-Коцюбинської ОТГ, сповістивши про початок літніх канікул для учнів, початок нового життєвого шляху для випускників та про багато літніх вражень для кожного. В закладах освіти громади  відбулись урочисті заходи, зібравши в один яскравий візерунок різнобарвні вишиванки, квіти, кульки та стрічки, і, звичайно, найщиріші в світі дитячі посмішки та схвильовані обличчя батьків і педагогів.

Традиційно, аби сказати теплі слова побажань із нагоди завершення чергового навчального року, до закладів освіти громади  завітали представники виконавчої гілки влади.

Як і годиться, з напутнім словом до учнів та передусім випускників зверталися  їхні батьки, педагоги, а також представники місцевого самоврядування. Кращих учнів традиційно відзначили нагородами, грамотами та подяками.

Тож від щирого серця вітаємо усіх зі святом "Останнього дзвоника" та бажаємо нових звершень, мрій та веселого і змістовного літнього відпочинку!

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму

М-Коцюбинської селищної ради