ТАЛАНТИ ТВОЇ, РІДНА ГРОМАДО!

Дата: 20.05.2019 13:46

17 травня у Михайло-Коцюбинському селищному Будинку культури  відбувся творчий звіт колективів художньої самодіяльності  закладів культури  Михайло-Коцюбинської ОТГ «Таланти твої, рідна громадо!».

Творчий звіт приймала комісія у складі: голова комісії, в.о. селищного голови М-Коцюбинської селищної ради Ніна Валодимирівна Ворох, заступник голови Віктор Іванович Єрема, Гаєвська Лідія Олександрівна, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму, Якубець Тетяна Іванівна, начальник відділу культури Гончарівської ОТГ, Доброговська Олена Миколаївна, спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму, Лактін Олексій Петрович, керівник народного аматорського хору «Джерело» М-Коцюбинського БК.

В офіційній частині заходу була вручена грамота Дудко Галині Акимівні, учасниці народного аматорського хору «Джерело»,   за збереження та розвиток аматорського мистецтва громади та з нагоди 80-річного ювілею.

У концертній програмі свята – пісні у виконанні  народного аматорського  хору „Джерело”, колективів художньої самодіяльності старостинських округів громади, вокалістів  Ірини Недобой, Олексія Лактіна, Сергія Дольника, Людмили Козел, Марини Доброговської, Василя Долгополова та інших, танці у виконанні дитячих колективів танцювальних студій «Hedgehog dans» та «Thorn».

Особливого колориту і неповторності заходу придавала виставка майстрів декоративно – ужиткового мистецтва, розгорнута у фойє Будинку культури, на якій були представлені різні жанри народного мистецтва, притаманні нашому краю: вишиті рушники, картини, серветки, ґердани та  вироби з дерева.

По завершенню святкового концерту відбулося підбиття підсумків на якому всі члени комісії відзначили значний творчий зріст сільських колективів, професіональну діяльність хореографічних та театральних колективів, майстерність виконання музичних колективів.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму

М-Коцюбинської селищної ради