Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області «Про місцеві податки та збори на 2020 рік» та аналізу його регуляторного впливу.

Дата: 17.05.2019 11:21

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб,  їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення селищної ради «Про місцеві податки та збори» та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є виконавчий комітет Михайло-Коцюбинської селищної ради.

Метою прийняття цього регуляторного акту є виконання норм Податкового кодексу України,  забезпечення дохідної частини бюджету ОТГ, виконання програм соціально-економічного розвитку територіальної громади

Дія цього регуляторного акта поширюватиметься на всій території Михайло-Коцюбинської   ОТГ, а його вимоги будуть обов’язкові для виконання органами місцевого самоврядування, громадянами  та  суб’єктами господарювання,  що братимуть участь у відносинах   списання комунального  майна.

Проект рішення    та аналіз його регуляторного впливу  оприлюднюється шляхом розміщення на офіційному сайті  Михайло-Коцюбинської  ОТГ - https://mkocubynska-gromada.gov.ua/.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення  «Про місцеві податки та збори на 2020 рік» становить один місяць з дня його оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного рішення та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться виконавчим комітетом Михайло-Коцюбинської селищної ради:

поштою - на  адресу вул. Шевченка, 50, смт. Михайло-Коцюбинське, Чернігівський район, Чернігівська область, 15552;

телефоном  - (0462) 68-15-50;

на електронну адресу -   mksrchrukr@ukr.net.