НАМ НЕ ЗАБУТИ ДНІВ ВІЙНИ

Дата: 10.05.2019 17:06

Згадати тих, хто не повернувся, хто відстоював нашу перемогу над ворогом, усіх, чиє життя було опалене війною - зібралися жителі громади в смт. М-Коцюбинське на урочистий мітинг-реквієм біля Меморіалу загиблим воїнам у Другій Світовій війні та воїнам АТО.

Привітали зі знаменним святом присутніх в.о. селищного голови М-Коцюбинської селищної ради Ніна Володимирівна Ворох та батько загиблого в АТО  воїна-односельця  Томилка Івана – Микола Миколайович. Від них лунали щирі слова вдячності ветеранам за перемогу, за звитягу та подвиги. Присутнім бажали міцного здоров?я, довголіття та мирного неба.

В пам'ять про тих, хто не повернувся з війни, а також воїнів, які віддали своє життя, захищаючи Україну, присутні  поклали квіти до Меморіалу.

Літію за убієнними служив Протоірей  Сергій.

Далі урочистості продовжились святковим концертом за участю народного естрадного аматорського оркестру «Меридіан» Чернігівського міського Палацу культури.

Нам не забути днів війни….

У нашій пам’яті вони.

І ті герої незабутні,

Що з нами йдуть в віки майбутні...