ЧАС ЗАМРИ І ОЗИРНИСЬ В МИНУЛЕ…

Дата: 09.05.2019 10:12

День пам’яті і примирення - сумна і важлива дата, яка має нагадати всім нам про необхідність збереження миру на планеті та недопустимість війни. На честь цього визначного дня, 8 травня  в Михайло-Коцюбинській ОТГ був встановлений пам’ятник загиблому невідомому льотчику в селі Гірманка.

У Пльохівському старостинському окрузі проведений урочистий захід, в рамках якого було відкрито відновлений пам’ятник загиблим воїнам- односельцям 1939-1945рр.

Вітали  ветеранів і жителів села  Пльохів  з найвеличнішим святом – Днем Перемоги, Днем пам’яті і примирення в.о. селищного голови М-Коцюбинської селищної ради Ніна Ворох, заступники голови Віктор Єрема та Віктор Івахненко, голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко,  депутати Чернігівської районної ради Микола Кудрик та Віктор Луговский, в.о. старости Пльохівського старостинського округу Петро Тарасенко. У своїх зверненнях, вони відмітили, що сувора правда війни залишиться у пам’яті нащадків назавжди.

Заупокійну літію за убієнними відправив отець Анатолій.

Захід продовжився святковим концертом за участю колективів художньої самодіяльності закладів культури М-Коцюбинської громади та оглядом виставкових комплексів старостинських округів.

Після завершення  урочистостей усіх присутніх пригостили солдатською кашею, юшкою та гарячим чаєм.

Побажання Божого благословення, міцного здоров’я і довголіття, бадьорості духу, добра, радості, незламного життєвого гарту, родинного затишку, злагоди й шани людської лунали на адресу присутніх. А побажання   мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні закарбувалися в пам’яті кожного хто завітав на свято!

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму

М-Коцюбинської селищної ради

Фото без описуВідкриття відновленого пам’ятника загиблим воїнам- односельцям 1939-1945рр. с. Пльохів